Hostessy na Otwarcie

Hostessy na otwarcie w naszej agencji hostess już od wielu lat zapewnia profesjonalną obsługę eventów w całym mieście i okolicach. Zatrudniamy kobiety i mężczyzn o pięknym wyglądzie, różnych typach urody, wysokiej kulturze osobistej. Inteligentne hostessy z  bezcenną umiejętnością dostosowywania się do nowych sytuacji i szybkiego uczenia się. Nasi pracownicy mają doświadczenie w organizowaniu kameralnych akcji promocyjnych, jak i dużych targów, konferencji, prestiżowych gal, bali, i wszelkich innych eventów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas trwania tego typu imprez, najważniejsze jest kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Dlatego nasza kadra to sami profesjonaliści.

Hostessy na Otwarcie Firmy

Wynajem hostess na otwarcie obiektu lub promujące nowy produkt mają trudne zadanie, jakim jest przekonanie do siebie nowych klientów. Niektóre z naszych pracownic posługują się płynnie językami obcymi.  Świetnie nadają się także do tłumaczenia wydarzeń lub nawiązywania kontaktów z zagranicznymi konsumentami i firmami. Hostessy na otwarcie na sklepu mogą animować wydarzenia lub rozdawać próbki, które skuteczniej przyciągną nowe osoby.

Podczas wydarzenia, jakim jest wprowadzenie na rynek nowego miejsca, usługi lub produktu, najważniejsze jest pierwsze wrażenie. To właśnie te pierwsze chwile determinują, jakie będzie pierwsze, instynktowne skojarzenie konsumenta z daną marką. Dlatego hostessy muszą być szczególnie piękne, charyzmatyczne i profesjonalne. Determinują one, jakie będzie to najważniejsze, pierwsze wrażenie potencjalnych klientów.

Profesjonalne Hostessy na Otwarcie Inwestycji

Hostessy mogą zajmować się wieloma zadaniami. Przede wszystkim animacją przy półkach i stoiskach, prowadzeniem degustacji produktów, rozdawaniem ulotek, przeprowadzaniem ankiet, samplingiem, aktywną promocją marki, dermokonsultacją, wsparciem logistycznym, obsługą klienta, animacją dzieci, tłumaczeniem, itp. Cena zatrudnienia hostessy na otwarcie lokalu zwraca się praktycznie natychmiastowo poprzez aktywną sprzedaż, którą animatorka prowadzi podczas eventu. Zbudowane podczas wydarzenia relacje z klientami będą owocowały korzyściami jeszcze przez długi czas. Dlatego jest to niezwykle opłacalny i skuteczny sposób ciekawej promocji usług, produktu i całej firmy. 

W celu zainteresowania oraz uzyskania szczegółowych informacji wynajmu hostess zapraszamy do kontaktu!

Przewiń do góry