Hostessy
na Kongres

Hostessy na kongres pomogą w każdej sytuacji

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zorganizowanie kongresu to nie lada wyzwanie. Należy wszystko przygotować w taki sposób, aby było to przemyślane i doskonale dopracowane. Często brakuje osób, które będą kierować gości w odpowiednie miejsce, rozdawać broszury, odpowiadać na różne pytania i zajmować się stanowiskami firm, które uczestniczą w wydarzeniu. Aby zapełnić tę lukę, zachęcamy do skorzystania z oferty hostessy na kongres. Inteligentne, otwarte, aktywne i pełne pozytywnej energii dziewczęta wprowadzą gości w świat nauki, biznesu i inwestycji. Zaciekawią uczestników interesującym opisem stanowiska, które reprezentują, opowiedzą czym, zajmuję się dana firma, przedstawią oferowane produkty, zachęcą do obserwowania pracy na social media, a także będą rozdawać ulotki i gadżety. Hostessy zgodnie z ich zadaniem będą aktywnie rekomendować produkty i usługi firmy.

Hostessa do Obsługi Kongresu

Nasze hostessy to nie tylko piękne kobiety, które cechują się dobrą aparycją, szczerym uśmiechem i otwartością, ale przede wszystkim to doświadczone profesjonalistki. Sytuacje stresowe nie są im obce, idealnie potrafią się w nich odnaleźć i dostosować. Wyróżnia je elokwencja, komunikatywność i odwaga. Zawsze przed wydarzeniami, w których hostessy biorą udział starannie i dokładne są zaznajamiane z marką, dla której będą pracować. Dzięki temu są w stanie odpowiedzieć na pytania, które nurtują osoby uczestniczące w kongresie. Hostessy na kongres doskonale wiedzą, w jaki sposób należy podejść do klienta, aby zaciekawić go oferowanymi usługami czy produktami. Postarają się, aby nikt nie przeszedł obojętnie obok reprezentowanego stanowiska, pomoże w tym otwartość i aktywność hostess.

Dzięki takiemu podejściu goście, którzy zostaną zaznajomieni z ofertą, na pewno wyjdą z pozytywnym odczuciem co do reprezentowanej marki, a to w przyszłości będzie skutkowało poszerzeniem się bazy klientów. Zdecydowanie się na profesjonalny i doświadczony personel, który odnajdzie się w każdej sytuacji i zapewni jak najwyższą obsługę, to klucz do sukcesu. Zapraszamy do kontaktu!

Przewiń do góry